Magia miejsca
stworzona
dla Ciebie

Oferujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej z działką w promocyjnych cenach. Lokale budowane są na nowo powstającym osiedlu Willowym w Nowym Sączu, ul. Długoszowskiego, z zachowaniem wysokich standardów oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii i najwyższej jakości materiałów. Idealna lokalizacja z doskonałą komunikacją.

Gwarantujemy doskonałą obsługę i najwyższej jakości wykonania. 
 

DOM MARZEŃ stworzony dla Ciebie

Omawiana inwestycja to kameralne, 10-rodzinne osiedle z pełną infrastrukturą (droga, oświetlenie), zamykane bramą na pilota. 4 mieszkania w zabudowie szeregowej oraz 6 mieszkań w zabudowie bliźniaczej. Położenie oraz struktura osiedla zapewniają pełną prywatność, ciszę, spokój oraz bezpieczeństwo. Jeśli poszukują Państwo domu w Nowy Sączu, serdecznie polecamy nasze bliźniaki na sprzedaż w dzielnicy Willowej. To wspaniała okolica dla rodzin i przyjazne miejsce do wychowywania dzieci. Nasza atrakcyjna oferta cenowa sprawia zaś, że posiadanie własnego domu z ogrodem nie musi pozostawać jedynie w strefie marzeń. Cena zakupu domu w zabudowie bliźniaczej nie odbiega bowiem znacząco od mieszkania na sprzedaż w Nowym Sączu a oferuje niebywale większy standard!

W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane: kościół, szkoła, skansen, lodziarnia, komunikacja miejska, 10 minut spacerem od centrum handlowego.

 

Najwyższe
standardy

Dostępne wszystkie niezbędne media tj.: sieć wodociągowa i kanalizacyjna, energetyczna, gazowa, telekomunikacyjna. Każdy z segmentów oddzielony od siebie ścianami o grubości 54 cm, zapewniającymi odpowiednią izolację termiczną i akustyczną. Ściany zewnętrzne/konstrukcyjne wykonane są z bloczków ceramicznych typu POROTHERM o grubości 25 cm ocieplonych izolacją o grubości 15 cm ze styropianu grafitowego o bardzo dobrym współczynnik i tynku akrylowego. Ściany wewnętrzne nośne wykonane również z POROTHERMU oraz działowe z pustaków pianowych. Wewnątrz tynki gipsowe gładkie.

Do wykończeń zewnętrznych i elewacji użyte będą również elementy dekoracyjne znacznie poprawiające estetykę i bryłę budynku - kamień oraz imitacja deski. Konstrukcja dachowa została ocieplona wełną mineralną o grubości 25 cm i pokryta blachodachówką kolorze grafitowym. Dodatkowo we wszystkich oknach zainstalowano energooszczędną stolarkę PCV trzyszybową. Okna są dźwiękoszczelne. Zamontowano także drzwi wejściowe: ocieplone oraz wygłuszone. Brama garażowa firmy Hormann.

Ogrzewanie gazowe piecem kondensacyjnym dwufunkcyjnym z zamkniętą komora spalania. System alarmowy z komunikacją GPRS. Ogrodzenie posesji firmy Wiśniowski.

 

Nasza oferta

Zobacz czy możemy Cie zaskoczyć i co jesteśmy w stanie zaofertować

Szykasz kompleksowego rozwiązania? Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Daj się zaskoczyć
Szybki kontakt
+48 608 586 853
biznespietryga@wp.pl
www.dommarzen-ns.pl
2019 DOM MARZEŃ All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone      Polityka prywatności RODO